VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


Osiągnięcia uczniów w konkursach plastycznych w roku szkolnym 2009/2010 PDF Drukuj Email

Nazwa konkursu

Organizator

Uczestnicy

Osiągnięcia

1. Ogólnopolski plener malarski w Kazimierzu Biskupim


CEA w Warszawie, ZSP w Kole


A. Giżyńska

D. Jaworska


Wyróżnienie

Agata Giżyńska


2. II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pamiętajcie o ogrodach”

I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku


Wszyscy uczniowie


Wyróżnienie

Paulina Marzec


3. VI Miejski Konkurs Plastyczny „Mój Płock-Moje Miasto”

Urząd Miasta Płocka


P. Marzec

M. Ziemkiewicz

A. Giżyńska

D. Jaworska


I nagroda

Agata Giżyńska

II nagroda

Dagmara Jaworska

4. Biennale Grafiki Warsztatowej

ZSP w Szczecinie


D. Przybylińska

M. Stawicki

S. Stępka

R. Wachowicz

T. Zbyszyński

M. Ziemkiewicz

W. Oszczanowska

Prace Darii Przybylińskiej i Rafała Wachowicza na wystawie pokonkursowej


5. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Barwy i dźwięk


ZSP w Bydgoszczy


H. Dąbrowski

K. Sitkiewicz

J. Krysztoforska

N. Mielnik

K . Orankiewicz

M. Stanczewska

D. Sulkowska

P. Woja

K. Zglenicka

B. Bębenista

D. Jaworska

K. Donarska


Prace naszych uczniów na wystawie pokonkursowej


6. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt wyobraźni-stwór”

ZSP w Dąbrowie Górniczej


S. Czarnecka

H. Dąbrowski

J. Bieńkowska

A. Kubińska

D. Szczerbak

A. Opasiak

K. Zglenicka

A. Wiśniewski

M. Stanczewska

P. Woja

R. Wachowicz

Prace Rafała Wachowicza na wystawie pokonkursowej


7. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wariacje na temat twórczości patronów szkół plastycznych- Jan Cybis”

ZSP w Częstochowie


H. Dąbrowski

J. Fornalczyk

L. Jagielska

A. Opasiak

K. Orankiewicz

P. Woja

K. Zglenicka


Wyróżnienie

Aleksandra Opasiak


8. Biennale Miniatur - Fryderyk Chopin

LP we Włocławku

K. Sitkiewicz



9. IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na rysunek satyryczny i komiks „Zagrożenie środowiska naturalnego człowieka”

ZSP w Jarosławiu

J. Graczyk


II nagroda

Jakub Graczyk


10. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Panorama Triasowa”

Muzeum Paleontologiczne w Lisowi

J. Graczyk

H. Dąbrowski


Nie rozstrzygnięty


11. Konkurs na krótką formę komiksową „Miasto komiksów-historia bez dymków”

MDK w Stalowej Woli


H. Dąbrowski

J. Graczyk

Nie rozstrzygnięty

12. Ogólnopolski Konkurs Projektowania „Kalendarz Autorski”

ZSP w Poznaniu


J. Krysztoforska

H. Dąbrowski

A. Jagiełło

J. Ozimkiewicz

L. Jagielska

A. Muras

A. Sowińska

M. Stanczewska

D. Sulkowska

K. Zglenicka

M. Ziemkiewicz

Prace uczniów na wystawie pokonkursowej

13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza-świat malowany słońcem”

ZSP w Warszawie


J. Krysztoforska

A. Jagiełło

J. Ozimkiewicz

L. Jagielska

K. Zglenicka

P. Woja

A. Sowińska


Wyróżnienie

Luiza Jagielska


14. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Plakat „Rok 2010-rokiem różnorodności biologicznej”

Uniwersytet Warszawski pod patronatem ONZ

H. Dąbrowski


Wyróżnienie

Hubert Dąbrowski


15. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Otuleni szlem pięciolinii”

ZSP w Warszawie

J. Ozimkiewicz

B. Bębenista

A. Giżyńska

Praca Agaty Giżyńskiej na wystawie pokonkursowej

16. Ogólnopolski Biennale Grafiki Użytkowej

ZSP w Dąbrowie Górniczej


H. Dąbrowski

J. Krysztoforska

A. Sowińska

K. Zglenicka

L. Jagielska

A. Giżyńska

A. Kubińska

K. Donarska

B. Bębenista


17. Ogólnopolski Konkurs na plakat „75-lecie Polpharma”

Polpharma


J. Krysztoforska

Nie rozstrzygnięty


18. Ogólnopolski konkurs na exlibris z okazji jubileuszu PWSZ w Kaliszu

PWSZ w Kaliszu


D. Przybylińska

W. Oszczanowska

M. Stawicki

R. Wachowicz

M. Ziemkiewicz

M. Tomczyk

K. Zglenicka



19. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Exlibris „Polska Chopina”

PLP w Radomiu


K. Donarska

A. Kubińska

A. Giżyńska

D. Jaworska

D. Śliwowska

A. Krzyżewska

J. Bieńkowska



20. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kłamstwo, milczenie, prawda – rzecz o zbrodni katyńskiej”

IPN w Warszawie

B. Bębenista

J. Bieńkowska

A. Krzyżewska

A. Kubińska

K. Donarska

A. Gasparyan

M. Ogonowski

I nagroda

Artur Gasparyan

II nagroda

Karolina Donarska