VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Prace zakwalifikowane na wystawę II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”


Zgodnie z komunikatem art. plast. Magdaleny Sikorskiej-Tokarskiej – kuratora wystawy pokonkursowej, otwartej dnia 29 listopada 2013 roku w gmachu Muzeum Mazowieckiego w Płocku, pragniemy uprzejmie poinformować, iż decyzją Jury II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”, organizowanego przez I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku, do udziału w wystawie zakwalifikowano prace malarskie i rysunkowe stu pięciu uczestników, reprezentujących dwadzieścia sześć szkół plastycznych spośród trzydziestu biorących udział w konkursie. Poniżej zamieszczamy informację o wyróżnionych w ten sposób uczestnikach oraz ich artystycznych opiekunach z wymienionych szkół.


PAŃSTWOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO – BYDGOSZCZ

Uczniowie

Jakub Karolewski

Kinga Kossowska

Izabela Mostowska

Daria Niewczas

Kamila Pigońska

Opiekunowie artystyczni

Aleksandra Bojarska

Franciszek Otto

Maria Szefler


OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA SZTUK PIĘKNYCH – CIECHANOWIEC

Uczniowie

Paulina Niemyska

Opiekunowie

Barbara Pełszyk


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. JACKA MALCZEWSKIEGO – CZĘSTOCHOWA

Uczniowie

Małgorzata Korzekwa

Anna Padula

Justyna Suchańska

Zuzanna Winiarska – wyróżnienie w kategorii rysunku II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Karolina Wojdyła – I nagroda w kategorii rysunku II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Opiekunowie artystyczni

Piotr Kawiecki

Joanna Przygoda – opiekun laureatów

Cezary Stojek


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. TADEUSZA KANTORA – DĄBROWA GÓRNICZA

Uczniowie

Karolina Grajcar

Agata Lędźwi

Magdalena Łądka

Monika Ociepka

Karolina Szopa

Marta Węglarska

Opiekunowie artystyczni

Damian Pacha

Mariusz Wnukowski

Anna Wolniaczyk


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH – GDYNIA

Uczniowie

Malwina Kowalewska

Magdalena Pruszak

Opiekunowie artystyczni

Ewa Manuszewska

Tomasz Sójka


LICEUM PLASTYCZNE – GORZÓW WIELKOPOLSKI

Uczniowie

Ewa Piechocka – I nagroda w kategorii malarstwa II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Opiekunowie artystyczni

Juliusz Piechocki – opiekun laureata


LICEUM PLASTYCZNE – KALISZ

Uczniowie

Marta Olejniczak

Justyna Janczak

Opiekunowie artystyczni

Izabela Szymanowicz


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH – KATOWICE

Uczniowie

Arkadiusz Dronia

Karolina Dyduch

Karolina Gruba

Natalia Hołoś

Dominika Orlikowska

Patrycja Piętka

Radosław Stępniak

Anna Trzcionka

Zuzanna Wasiak – Grand Prix II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Opiekunowie artystyczni

Aleksandra Klimas

Agata Tomiczek-Wołonciej – opiekun laureata

Halina Tymusz


PAŃSTWOWA PLASTYCZNA ŚREDNIA SZKOŁA IM. TARASA SZEWCZENKI – KIJÓW

Uczniowie

Aleksandr Adamenko

Natalia Chitrowa

Mykoła Kozak

Lesia Kozyr

Lena Sawczenko

Hanna Tsarykowska

Anna Kriština Zinczenko – wyróżnienie II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Marija Żywotkowa

Opiekunowie artystyczni

Jurij Gurin – opiekun laureata


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. WŁADYSŁAWA HASIORA – KOSZALIN

Uczniowie

Klaudia Jarosz

Justyna Kałdus

Kinga Konopka

Dawid Kosmalski

Maria Pietura

Anna Robionek

Karolina Schulz

Opiekunowie artystyczni

Agnieszka Sienkowska

Tadeusz Walczak


ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH – KRAKÓW

Uczniowie

Julita Duda

Kaja Dudkiewicz

Emilia Grabień

Adrianna Gurgul

Weronika Kozak

Anna Suchy – II nagroda w kategorii rysunku II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Opiekunowie artystyczni

Magdalena Hoffmann

Artur Kapturski

Stanisław Zieliński – opiekun laureata


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA – LUBLIN

Uczniowie

Michalina Szuryga – wyróżnienie w kategorii malarstwa II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Opiekunowie artystyczni

Dorota Andrzejewska-Marzec – opiekun laureata


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. TADEUSZA MAKOWSKIEGO – ŁÓDŹ

Uczniowie

Nina Gańko

Natalia Wańczowska

Jan Witkowski

Opiekunowie artystyczni

Paweł Nowakowski

Marlena Szymczyk


LICEUM PLASTYCZNE IM. MICHAŁA ANDRIOLLIEGO – MIŃSK MAZOWIECKI

Uczniowie

Edyta Bersztolc

Opiekunowie

Tomasz Sadlej


LICEUM PLASTYCZNE IM. JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO – NAŁĘCZÓW

Uczniowie

Ewelina Komoń

Beata Wiejak

Opiekunowie artystyczni

Zbigniew Kosowski

Małgorzata Oboz


ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH PLACÓWEK KSZTAŁCENIA PLASTYCZNEGO IM. JANA CYBISA – OPOLE

Uczniowie

Wiktoria Balawender – Wyróżnienie Małgorzaty Mroczkowskiej, Dyrektora I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Pamiętajcie o ogrodach”

Martyna Byczyńska

Oskar Dąbrowski

Piotr Dziuroń – III nagroda w kategorii malarstwa II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Karolina Larysz

Karolina Salamon

Opiekunowie artystyczni

Teresa Muszyńska

Joanna Preuhs – opiekun laureatów


I PRYWATNE LICEUM PLASTYCZNE – PŁOCK

Uczniowie

Sebastian Jędrzejewski

Natalia Lezińska

Damian Niewęgłowski – III nagroda w kategorii rysunku II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Aleksandra Osiecka

Paweł Piórkowski

Kamila Rudnicka

Patrycja Rybicka

Tomasz Ściechowicz

Mateusz Zyznowski

Opiekunowie artystyczni

Włodzimierz Kwiatkowski

Magdalena Sikorska-Tokarska – opiekun laureata


LICEUM PLASTYCZNE IM. PIOTRA POTWOROWSKIEGO – POZNAŃ

Uczniowie

Martyna Jakubowska

Opiekunowie artystyczni

Henryk Starikiewicz


LICEUM PLASTYCZNE – SŁUPSK

Uczniowie

Klaudia Stańko

Nicola Szcześniak


Opiekunowie artystyczni

Andrzej Szulc

Malwina Tomaszewska


LICEUM PLASTYCZNE IM. CONSTANTINA BRANCUSI – SZCZECIN

Uczniowie

Karolina Bobrecka

Paulina Grzesik

Sandra Majewska

Nicola Piasecka

Weronika Maria Rzewuska

Opiekunowie artystyczni

Monika Bielec

Krzysztof Krzywiński


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH – TARNÓW


Uczniowie

Ewa Dąbroś

Patrycja Popek

Justyna Wiatr

Opiekunowie artystyczni

Aleksandra Benn

Renata Stadler

Łukasz Wojtanowski


ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. WOJCIECHA GERSONA - WARSZAWA

Uczniowie

Agnieszka Doczyńska

Karolina Jaroszek

Aleksandra Kalinowska

Jakub Szostek

Martyna Zaręba-Brodnicka

Opiekunowie artystyczni

Tomasz Barszcz

Stefan Wronko


LICEUM PLASTYCZNE – WODZISŁAW ŚLĄSKI

Uczniowie

Aleksandra Chodura

Aleksandra Grabowska

Opiekunowie artystyczni

Justyna Taszka-Michalska


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. ANTONIEGO KENARA – ZAKOPANE

Uczniowie

Elżbieta Błaszczyńska

Ewelina Plaszczak

Opiekunowie artystyczni

Dorota Bąk


LICEUM PLASTYCZNE IM. BERNARDA MORANDO – ZAMOŚĆ

Uczniowie

Przemysław Piasecki – II nagroda w kategorii malarstwa II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”

Łukasz Wodyk

Opiekunowie artystyczni

Dorota Jasek

Marek Sołowiej – opiekun laureata


ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH – ZIELONA GÓRA

Uczniowie

Sylwia Brancewicz

Martyna Konieczna

Olga Kurek

Oliwia Łysiak

Agata  Muenchberg

Hanna Pawłyk

Arleta Sidorkiewicz

Irena Szymańska

Nicola Woltmann

Opiekunowie artystyczni

Dorota Komar-Zmyślony