Dwie atrakcyjne specjalności spowodowały iż zapisuje się dużo chętnych.

Ilość miejsc jest ograniczona.
Zapisz się już dziś!!!

Kurs przygotowawczy do I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku

Od 15 grudnia 2013 roku zapisujemy na kurs przygotowawczy do I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku.

Zajęcia z rysunku, malarstwa i rzeźby rozpoczną się po feriach zimowych tj. od marca 2014 roku.

Informujemy również, że od 1 września 2014 roku otwieramy dwa nowe kierunki kształcenia w szkole artystycznej:

Aranżacja przestrzenna (w ramach tej specjalności - dekorowanie wnętrz)

Projektowanie graficzne (w ramach tej specjalności - reklama wizualna i grafika)

Serdecznie zapraszamy wszystkich utalentowanych. Liczba miejsc na tych bardzo atrakcyjnych kierunkach jest ograniczona do 14 z każdej specjalizacji.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie + 48 24 364 07 20, drogą elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w temacie ZAPISY oraz osobiście w Sekretariacie Szkoły w Płocku przy ul. Sienkiewicza 26.

Renomowane płockie liceum artystyczne posiada uprawnienia szkoły publicznej. Istnieje od 1993 roku pod egidą Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

mgr Małgorzta Mroczkowska