PDF Drukuj Email

Protokół z posiedzenia Jury
IV Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój krajobraz”
z dnia 4 kwietnia 2014 roku


Skład Komisji Konkursowej:

Przewodniczący – mgr Magdalena Sikorska Tokarska- artysta plastyk

Członkowie Komisji:

– mgr Małgorzata Mroczkowska, Dyrektor I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku

– mgr Maciej Jeziórski - artysta plastyk

Na konkurs wpłynęły 84 prace z 19 szkół podstawowych i gimnazjów. Prace plastyczne oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych (szkoły podstawowe i gimnazja).

W wyniku prac Jury IV Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój krajobraz” nagrodzeni zostali następujący uczniowie:




SZKOŁY PODSTAWOWE


I miejsce – Natalia Pęcherzewska, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Blichowie

II miejsce – Piotr Maciejewski, Szkoła Podstawowa w Liszynie

III miejsce – Julia Leszczyńska, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Blichowie


Wyróżnienie:

Oliwia Bartkowska, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Dobrzykowa w Dobrzykowie


GIMNAZJA


I miejsce – Natalia Rajchel, Gimnazjum w Staroźrebach

II miejsce – Wiktoria Mazan, Publiczne Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Zbrojnej w Bodzanowie

III miejsce – Katarzyna Szymańska, Gimnazjum Miejskie im. Braci Tułodzieckich w Sierpcu


Wyróżnienie:

Natalia Rutkowska, Gimnazjum im. Pawła Włodkowica w Brudzeniu Dużym


Jury zdecydowało, że z uwagi na wysoki poziom nadesłanych prac dyplomami zostaną uhonorowane wszystkie szkoły biorące udział w konkursie oraz wszyscy nauczyciele uczący plastyki.


Na wystawie pokonkursowej prezentowane będą prace z następujących szkół:

1. Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku

2. Szkoła Podstawowa nr 17 w Płocku

3. Szkoła Podstawowa w Blichowie

4. Szkoła Podstawowa w Dobrzykowie

5. Szkoła Podstawowa w Radzanowie

6. Szkoła Podstawowa w Liszynie

7. Gimnazjum w Gostyninie

8. Gimnazjum w Małej Wsi

9. Gimnazjum w Staroźrebach

10. Gimnazjum im. Jana Pawła w Gąbinie

11. Gimnazjum w Wyszogrodzie

12. Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum w Blichowie

13. Gimnazjum w Nowym Duninowie

14. Gimnazjum w Dobrzykowie

15. Gimnazjum w Brudzeniu Dużym

16. Zespół Szkól w Siecieniu, Gimnazjum

17. Gimnazjum nr 5 w Płocku

18. Gimnazjum nr 2 w Gostyninie

19. I Prywatne Gimnazjum w Plocku



Wystawa pokonkursowa oraz wręczenie nagród odbędzie się dnia 8 kwietnia 2014 roku o godzinie 12.00  w Sali Wystawowej I Prywatnego Liceum Plastycznego  w Płocku, ulica Sienkiewicza 26


     Członkowie Jury                                                        Przewodniczący Jury

mgr Małgorzata Mroczkowska                                      mgr Magdalena Sikorska Tokarska

mgr Maciej Jeziórski