VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Paulina Piegat na drodze do sukcesu

Paulina Piegat na drodze do sukcesuW Białobrzegach położonych urokliwie w nadwiślańskich lasach odbył się wernisaż wystawy „Trzy drogi”.  Jednym z trojga artystów malarzy była Paulina Piegat, absolwentka naszego „Plastyka”.  Przedsięwzięcie wspierające twórców zainicjowało prężnie działające Stowarzyszenie „Twoja Gmina” w Bodzanowie, wsparte przez Marszałka Województwa Mazowieckiego i Starostę Powiatu Płockiego. Odbiorcy sztuki to mieszkańcy okolicznych miejscowości, którzy licznie przybyli na tę uroczystość.

Paulina Piegat to utalentowana i dobrze zapowiadająca się artystka. W roku 2010 ukończyła I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku, o czym nie omieszkała wspomnieć w swym wystąpieniu. Obecnie kończy studia w Instytucie Nauk Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku na kierunku pedagogika, specjalność edukacja wczesnoszkolna z plastyką. Tworzy ciekawe malarsko dzieła, zdradzające zainteresowanie kolorem i światłem, zarówno w pejzażu, jak i architekturze, głównie Płocka.

Eksponowane dzieła zostały specjalnie wypożyczone z archiwum I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku, ale także z kolekcji prywatnych. Część została wystawiona na sprzedaż. Obrazom Pauliny towarzyszyła twórczość dwóch pozostałych artystów malarzy, Daniela Ratza i Przemysława Szelągowskiego.


Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu Paulina Piegat na drodze do sukcesu


zdjęciamarekmroczkowskileicad-lux6