Prace zakwalifikowane na wystawę V Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój Krajobraz” w I Prywatnym Liceum Plastycznym w Płocku

Prace zakwalifikowane na wystawę V Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój Krajobraz”Zgodnie z komunikatem kuratora wystawy pokonkursowej artysty plastyka prof. Anny Macionek-Stańko pragniemy uprzejmie poinformować, iż decyzją Jury V Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój Krajobraz”, organizowanego pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Płockiego przez I Prywatne Liceum Plastyczne w Płocku oraz Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, do udziału w wystawie zakwalifikowano prace malarskie i rysunkowe młodych artystów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazja powiatu płockiego, powiatu sierpeckiego i powiatu gostynińskiego.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W BOŻEWIE

Dagmara Wiśniewska

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GOZDOWIE

Natalia Będzikowska