Przeżyjmy to jeszcze raz – sukcesy międzynarodowe i krajowe uczniów szkół LOGOS w Płocku

Sukcesy 2015 Rok szkolny 2014/2015 obfitował, podobnie jak w latach ubiegłych, w znaczące sukcesy naszych uczniów. Szczególnie cenne były zwycięstwa w konkursach rozgrywanych na arenie międzynarodowej. Laury uzyskiwane przez naszych wychowanków w przestrzeni europejskiego forum plasują I Prywatne Liceum Plastyczne na pierwszym miejscu wśród liceów płockich.

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie I Prywatnego Liceum Plastycznego, I Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Marceliny Rościszewskiej i I Prywatnego Gimnazjum w Płocku zapisali się aktywnym udziałem w licznych konkursach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Uzyskali wiele cennych nagród i wyróżnień, a także stypendiów naukowych. Przypomnijmy najważniejsze osiągnięcia:

Mateusz Zyznowski – Grand Prix IX Międzynarodowego Biennale „Portret rodzinny. Mój dom pełen wspomnień i marzeń”, wyróżnienie w kategorii rysunku III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”.

Dawid Ławicki – I nagroda w kategorii malarstwa, rysunku i grafiki III Międzynarodowego Biennale Miniatur „Początek był w Polsce”, stypendysta Fundacji ORLEN.

Sebastian Jędrzejewski – I nagroda w kategorii malarstwa III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”, I nagroda I Ogólnopolskiego Konkursu Historii Sztuki „Sztuka i nauka”, stypendysta Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej i Fundacji ORLEN.

Kamil Jakóbiak – II nagroda w kategorii rysunku III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”.

Adrianna Jarzyńska – uczestnik XVI Międzynarodowych Warsztatów Pianistycznych.

Natalia Krymow – członek Kadry Narodowej Pływaków.

Sukcesy 2015 Sukcesy 2015

Sukcesy 2015