Gratulacje Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie dla Dyrekcji i Rady Pedagogicznej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku Prof. Marek Mroczkowski odebrał z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty Doroty Sokołowskiej adres gratulacyjny dla Dyrekcji i Rady Pedagogicznej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku. Okazją była uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Sebastianowi Jędrzejewskiemu w Sali Barokowej Muzeum Diecezjalnym im. bł. Abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego.

W piśmie czytamy:

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna

I Prywatnego Liceum Plastycznego

w Płocku

Szanowni Państwo,

dumą szkoły jest stypendysta Prezesa Rady Ministrów – uczeń utalentowany, pracowity i twórczy w działaniu.

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z powodu uzyskania przez ucznia Państwa szkoły Sebastiana Jędrzejewskiego Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016.

Dziękuję za codzienny trud wkładany w pomnażanie talentów młodych ludzi, za bycie ich przewodnikiem w drodze do edukacyjnych sukcesów. Zaszczytne tytuły i osiągnięcia Państwa uczniów są dowodem wytrwałości, zaangażowania, a także poświęcenia, z jakim pełnicie swą pedagogiczną misję.

Życzę dalszych sukcesów dydaktyczno-wychowawczych, niegasnącej pasji w odpowiedzialnej, niełatwej pracy nad rozwijaniem uzdolnień i kształtowaniem postaw kolejnych pokoleń młodych ludzi.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Delegatury w Płocku