VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki

Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki„Angielka z serca szwedzkiej Laponii” Patricka Cowern odwiedziła Szkoły LOGOS w Płocku. W spotkaniu z fotografem zorzy polarnej uczestniczyli uczniowie I Prywatnego Gimnazjum plastycznego i I Prywatnego Liceum Plastycznego. Wydarzenie związane było z rozstrzygnięciem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  „Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną”, w którym sukces odnieśli nasi najmłodsi uczniowie.
Pokłosiem zdarzenia był materiał opublikowany na FB Festiwalu Zorzy Polarnej treści następującej: Spotkanie „artystycznych dusz” czyli spotkanie Patrici Cowern z uczniami Liceum i Gimnazjum Plastycznego w Płocku. Jak zrobić zdjęcie zorzy przy minus 30 stopniach, jak dobrać czas naświetlania i poradzić sobie z blaskiem księżyca na śniegu, to tylko niektóre ze specjalistycznych porad arktycznej fotografii. Bardzo dziękujemy uczniom za aktywny udział, a zwłaszcza dziękujemy młodym tłumaczom.


Młodzi tłumacze to Marcin Kłos z klasy pierwszej i Sandra Pracz-Kudrej z klasy drugiej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku, zaś sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną” uzyskały Oliwia Bugaj – dyplom wyróżnienia i praca na wystawie oraz Weronika Goździk – praca na wystawie z klasy pierwszej I Prywatnego Gimnazjum plastycznego w Płocku. Ich opiekunem jest artysta plastyk prof. Anna Macionek-Stańko.


https://www.facebook.com/FestiwalZorzyPolarnej


http://www.focusjokkmokk.com/patricia

Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki Gościliśmy Patricię Cowern – fotografa Arktyki