VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

Karolina Boruszewska – klasa druga I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku

Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży

Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży

W płockiej Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Centrum Handlowego Atrium Mosty odbył się wernisaż wystawy „Mamo, jestem artystą” klasy trzeciej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku. Swoje prace zaprezentowali: Patrycja Bielicka, Magdalena Gajewska, Karolina Gankowska, Kamil Jakóbiak, Iza Kacprowicz, Natalia Lezińska, Aleksandra Mroczek, Natalia Pawlak, Adam Perczyński, Patrycja Plebaniak, Kinga Skupień, Paula Zalewska oraz Mateusz Zyznowski.
Wydarzenie rozpoczął występ wokalny Barbary Burzyńskiej – uczennicy klasy drugiej I Prywatnego Liceum Plastycznego. Akompaniował prof. Piotr Jędraszczak, który cieszył nas potem saksofonowymi interpretacjami  muzycznych evergreenów. Głos zabrali Mateusz Zyznowski i Natalia Lezińska, którzy podziękowali dyrektor Małgorzacie Mroczkowskiej i gronu profesorskiemu za twórczą opiekę, kierownikowi galerii Arturowi Krasowi za umożliwienie prezentacji oraz licznym gościom za przybycie.

Wystawa to zbiór prac, które młodzi artyści tworzyli w pracowniach szkoły i poza nią. Przedstawili różnorodne formy, techniki i formaty swoich publikacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rzeźby. Artyści wykazali się dużą kreatywnością i pracowitością podczas organizacji i tworzenia ekspozycji. Efekty mogło podziwiać kilkuset odbiorców, w tym zaproszeni rodzice, a także przyjaciele i znajomi ze Szkół LOGOS oraz innych płockich liceów. Media  reprezentowali dziennikarze m.in. Katolickiego Radia Diecezji Płockiej, Tygodnika Płockiego, Gazety Wyborczej.

I nic dziwnego, wśród wystawców byli bowiem m.in. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej, laureaci III i IV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach”, IX Międzynarodowego Biennale „Portret rodzinny”, II Ogólnopolskiego Biennale „W stronę fantazji i wyobraźni”.

Z całego serca życzymy im dalszych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celów, a w przyszłości bardzo dobrze obronionego dyplomu i zdanej matury. Wystawa będzie czynna do dnia 29 kwietnia 2016 roku.


Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży Wernisaż wystawy klasy trzeciej w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży