VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych

Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Uczennice klasy drugiej I Prywatnego Liceum Plastycznego Karolina Boruszewska – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego oraz Weronika Lewandowska i Małgorzata Waćkowska (FOTO) przedstawiły w Bielsku ofertę Szkół LOGOS w Płocku podczas VIII Targów Edukacyjnych „Praca wartością człowieka”, skierowanych do dzieci i młodzieży Płocka i powiatu płockiego.


Dużym zainteresowaniem publiczności cieszyły uczniowskie dzieła sztuki promując – nasze szkoły artystyczne: I Prywatne Liceum Plastyczne i I Prywatne Gimnazjum Plastyczne, a także I Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Marceliny Rościszewskiej (wszystkie z uprawnieniami szkoły publicznej, rok założenia 1990). Pozostali wystawcy przygotowali m.in. pokaz sztuk walki, fitness, fryzjerski i makijażu. Targi otworzył Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Tomasz Kominek. Obowiązki gospodarza pełniło Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida w Bielsku.


Warto zauważyć, iż dobrze wykształceni i uzdolnieni wychowankowie cenionego w województwie mazowieckim bielskiego gimnazjum chętnie podejmują naukę w płockim „Plastyku”. Jednym z nich jest dla przykładu tegoroczny absolwent I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku Sebastian Jędrzejewski – laureat m.in. I nagrody III Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach” (2014), I nagrody I Ogólnopolskiego Konkursu Historii Sztuki „Sztuka i nauka” (2015), dwukrotny Stypendysta Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej (2014, 2015). Ostatnim jego sukcesem jest otrzymanie ocen celujących w części teoretycznej i praktycznej egzaminu dyplomowego (2016).


Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych Szkoły LOGOS na targach edukacyjnych