Obchody Dnia Edukacji Narodowej pod znakiem kwiatów, słodkości i występów teatralnych

Dzień Nauczyciela W ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Szkołach LOGOS uczniowie przygotowali dla swych pedagogów specjalne działania. Do życzeń dołączyli kwiaty i domowe wypieki oraz krótkie charakterystyki ich cech osobowości, a także swą sztuką aktorską wyrazili uznanie dla szkolnego trudu edukacyjnego.

Pracownicy Szkół LOGOS w Płocku otrzymali piękne róże, białe i czerwone, do tego pyszne domowe słodkości oraz bilety z wyróżniającą ich cechą osobowości. Interesujące! Wszyscy zgromadzeni w sali wystawowo-widowiskowej z wielką przyjemnością obejrzeli występy młodych aktorów. To okolicznościowe scenki teatralne w wykonaniu niezastąpionych: Basi, Joasi, Karoliny, Kuby, Małgosi, Oli, Przemka, Radka, Sandry, Weroniki – uczniów klasy trzeciej „Plastyka” oraz Malwiny, Oliwii, Sebastiana, Tomka i Zosi z gimnazjalnej klasy pierwszej. Całość pod kierunkiem prof. Ewy Wojtysiak-Szczepańskiej, która zadbała o to, by szkolna trupa teatralna zabawnie i mądrze przedstawiła pożytki płynące z edukacji.