Znamy wyniki I Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza bombka choinkowa”

Mikołajki - nagrody W I Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsza bombka choinkowa” sukces uzyskały Weronika Goździk – klasa druga I Prywatnego Gimnazjum Plastycznego i Małgorzata Waćkowska – klasa trzecia I Prywatnego Liceum Plastycznego. Sukces tym większy, że projekt realizowany był we współpracy z Centrum Edukacji Artystycznej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

Werdykt wydało Jury Konkursu, którego skład stanowili: artysta plastyk prof. Anna Macionek-Stańko, artysta plastyk prof. Magdalena Sikorska-Tokarska oraz historyk sztuki prof. Marek Mroczkowski – Przewodniczący Jury. Nagrody ufundowała i dyplomy wręczała Dyrektor Szkół LOGOS w Płocku Małgorzata Mroczkowska.

Weronika Goździk odebrała nagrodę osobiście, natomiast w  zastępstwie nieobecnej tego dnia Małgorzaty Waćkowskiej wystąpiła Karolina Boruszewska – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkół LOGOS. Nagrodzone prace oraz pozostałe dzieła można podziwiać na choince w holu. Wstęp wolny.

Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody Mikołajki - nagrody