Bezpłatny przygotowawczy kurs artystyczny do I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Właysława Drapiewskiego w Płocku

Kurs Weekendowe spotkania gimnazjalistów ze sztuką – rozpoczęte. W nowoczesnych pracowniach malarstwa i rysunku ruszył bezpłatny kurs przygotowawczy do I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego (rok założenia 1993, uprawnienia szkoły publicznej). Zajęcia w tej prestiżowej płockiej uczelni prowadzą z młodymi adeptami sztuki nasi renomowani artyści plastycy: prof. Anna Macionek-Stańko i prof. Magdalena Sikorska-Tokarska. Z rodzicami uczniów spotkała się Dyrektor Małgorzata Mroczkowska. Dodatkowymi informacjami służyła Karolina Boruszewska – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkół LOGOS w Płocku.

Kurs
Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs Kurs