BEZPŁATNA NAUKA
w elitarnej, renomowanej średniej szkole artystycznej
I Prywatnym Liceum Plastycznym im. Władysława Drapiewskiego w Płocku

Ogłoszenie To bez wątpienia najważniejsza w tym roku informacja dotycząca edukacji na Mazowszu Płockim. Ta prestiżowa i ceniona szkoła plastyczna (rok założenia 1993, uprawnienia szkoły publicznej) dąży do upowszechnienia kultury i sztuki wysokiej. Naukę kończy egzamin dyplomowy i matura. Od roku szkolnego 2017/2018 liceum oferuje każdemu utalentowanemu uczniowi, niezależnie od jego sytuacji finansowej, dostęp do nowoczesnego kształcenia plastycznego na najwyższym poziomie. Nowe i atrakcyjne specjalności:

• aranżacja przestrzeni – specjalizacja: aranżacja wnętrz, aranżacja przestrzeni wystawienniczej

• formy użytkowe – specjalizacja: projektowanie wyrobów artystycznych, projektowanie ubioru projektowanie zabawek

• techniki graficzne – specjalizacja: projektowanie graficzne, projektowanie multimedialne

• techniki malarskie – specjalizacja: tradycyjne techniki malarskie, murale

• techniki scenograficzne – specjalizacja: stylizacja kostiumu, dekoratorstwo