Tłumy na wystawie klasy trzeciej w Domu Darmstadt

Dom Darmstadt W sali koncertowej Domu Darmstadt przy Starym Rynku w Płocku niespotykane tłumy. Wernisaż prac z zakresu rysunku, malarstwa, rzeźby, fotografii, projektowania graficznego, aranżacji przestrzeni, podstaw projektowania uczniów klasy trzeciej I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego przykuł uwagę wielu koneserów twórczości artystycznej.

Prestiżowa płocka uczelnia pokazała „Etapy Sztuki” – bogaty już dorobek klasy, której wychowawcą jest artysta plastyk prof. Anna Macionek-Stańko. Spotkanie poprowadzili uczniowie Karolina Boruszewska i Przemysław Sztupecki. Głos zabrali m.in. Kierownik Domu Darmstadt Artur Kras oraz Dyrektor I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego Małgorzata Mroczkowska. Sztukę wystawienniczą oprawili jazzowymi evergreenami Przemysław Olejniczak (sax) i Szymon Bonkowski (piano).