Twórczość gimnazjalistów robi wrażenie!

Wystawa gimnazjalistów W sali wystawowej Szkół LOGOS w Płocku odbył się wernisaż najciekawszych prac najmłodszych twórców, uczniów I Prywatnego Gimnazjum plastycznego. Podstawy projektowania, rysunek i malarstwo, podstawy fotografii i filmu to niezwykle atrakcyjne przedmioty, które dodatkowo realizowane są w tej prestiżowej szkole. Do Płockiego Ogrodu Sztuki zaproszeni zostali rodzice przy okazji wywiadówki.

Obecność rodziców na wernisażu przed wywiadówką to już szkolna tradycja. Wystawę otworzyła Dyrektor Małgorzata Mroczkowska, swoich wychowanków przedstawiły prof. Ewa Wojtysiak-Szczepańska i prof. Bożena Żaglewska. Obecni byli też opiekunowie młodych twórców artyści plastycy prof. Anna Macionek-Stańko i prof. Magdalena Sikorska-Tokarska. Zgromadzonym dziełom malarskim, fotograficznym i przestrzennym towarzyszyły atrakcyjne domowe wypieki.