Warsztaty plastyczne (i nie tylko) w Poznaniu z twórcą i sławą fizjotektoniki prof. dr. hab. Włodzimierzem Dreszerem

Poznań Uczniowie, art. plast. prof. Maciej Jeziórski i art. plast. prof. Magdalena Sikorska-Tokarska w Poznaniu. Uniwersytet Artystyczny przybliżył student Wydziału Architektury i Wzornictwa Sebastian Jędrzejewski – (absolwent 2016). Muzeum Narodowe: Monet i Velázquez. Międzynarodowe Targi Poznańskie: Doshi & Levien (IND/SCO), Arena DESIGN – TOP DESIGN award 2017, warsztaty plastyczne – prof. dr hab. Włodzimierz Dreszer (Rektor ASP w Poznaniu 1996-2002) i dr Elżbieta Cios – Pracownia Ubioru Unikatowego UA.