Dzień otwarty Szkół LOGOS w Płocku

Dzień Otwarty Przybyli gimnazjaliści i rodzice, nawet z dość odległych miejscowości (m.in. Płońsk, Strzelce Kujawskie), zainteresowani laboratoriami, wystawami i atelier Szkół LOGOS. Warsztaty lingwistyczne, fotograficzne, komputerowe programy graficzne, pracownia rzeźby, prasy graficznej, dyplom klasy maturalnej – to prawdziwe przeboje. Jedna z opinii gości: „nie widzieliśmy jeszcze w Płocku liceum, którego uczniowie wyrażaliby się tak entuzjastycznie o swojej szkole”. Wiadomo: „Plastyk – szkoła z kulturą!”, jedno z czterech liceów plastycznych w województwie mazowieckim.

Wyrazy uznania dla dyrekcji, profesorów i artystów plastyków, a w szczególności dla sprawdzonych już w wielu akcjach uczniów klas I, II i III (niektórzy, by oprowadzać gości, przybyli wprost z nocnego maratonu horrorów…), również grupy absolwentów!