VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt


Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu DarmstadtDużą energią wśród tegorocznych dyplomantów I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego wykazała się Paula Zalewska. Tuż po egzaminie dyplomowym (zdanym na 5) i zakończeniu posiedzenia Państwowej Komisji Egzaminacyjnej przeniosła swój dyplom do sali wystawowej Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.
Po dwóch godzinach w Domu Darmstadt na Starym Rynku w Płocku otwarta została interesująca wystawa fotograficzna KONTRA. Obecni byli niektórzy członkowie Państwowej Komisji Egzaminacyjnej: Przewodnicząca PKE Małgorzata Mroczkowska, historyk sztuki prof. Marek Mroczkowski, artysta plastyk prof. Mateusz Nadrowski (promotor), a także rodzina młodej fotografik, przyjaciele i uczniowie. Okolicznościowe zdjęcia pochodzą z obrony dyplomu w Plastyku i wystawy w DD.

Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt Wystawa Pauli Zalewskiej w Domu Darmstadt