Nasi uczniowie nad „Wisłą w strofach i kolorach”

Nasi uczniowie nad „Wisłą w strofach i kolorach” Natalia i Adam (I), Aleksandra i Bartosz (II), Barbara, Weronika, Andżelika i Kinga (III) - wspierają najmłodsze talenty w ramach programu „Wisła w strofach i kolorach”. Sesja plastyczna odbyła się na słynnym płockim molo, pod czujnym okiem dyrektor Małgorzaty Mroczkowskiej i artysty plastyka Zofii Zaremby – emerytowanej profesor rysunku i malarstwa I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego. Całość we współpracy z Książnicą Płocką im. Władysława Broniewskiego.