PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski 

Kinga Skupień na XIII Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych Szkół Plastycznych Makroregionu Północno-Wschodniego „DYPLOM 2017”

  

Kinga Skupień na XIII Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych Szkół Plastycznych Makroregionu Północno-Wschodniego „DYPLOM 2017” Dyplom Kingi Skupień „Identyfikacja graficzna pracowni architektonicznej. Projekt Galerii Sztuki” (promotor prof. Maciej Jeziórski) zaprezentowany został na XIII Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych Szkół Plastycznych Makroregionu Północno-Wschodniego „DYPLOM 2017” w Lublinie.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski 

Nasi uczniowie nad „Wisłą w strofach i kolorach”


Nasi uczniowie nad „Wisłą w strofach i kolorach” Natalia i Adam (I), Aleksandra i Bartosz (II), Barbara, Weronika, Andżelika i Kinga (III) - wspierają najmłodsze talenty w ramach programu „Wisła w strofach i kolorach”. Sesja plastyczna odbyła się na słynnym płockim molo, pod czujnym okiem dyrektor Małgorzaty Mroczkowskiej i artysty plastyka Zofii Zaremby – emerytowanej profesor rysunku i malarstwa I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego. Całość we współpracy z Książnicą Płocką im. Władysława Broniewskiego.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski 

Anna Macionek-Stańko w Sannikach 


Anna Macionek-Stańko w Sannikach

W Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach odbył się wernisaż wystawy „Światło i kolor” artysty plastyka Anny Macionek-Stańko. Pokazane zostały znane już dzieła malarskie, a także te najnowsze, powstałe na plenerze w Radziejowicach. Ich autorka na co dzień jest profesorem rysunku i malarstwa w Szkołach LOGOS w Płocku.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Plastycy na IX Jarmarku Tumskim


Plastycy na IX Jarmarku Tumskim Malowanie buziek, warsztaty plastyczne, zdjęcia z postaciami z bajek – to akcje uczniów I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego i I Prywatnego Gimnazjum plastycznego w ramach IX Jarmarku Tumskiego. Nasi plastycy zajęli oczywiście podest w altanie – to eksponowane miejsce na Starym Rynku w Płocku. Nie da się ukryć, że działania artystyczne przyniosły wiele wrażeń najmłodszym widzom. Przeżyjmy to jeszcze raz, ze szczególnym uwzględnieniem przesłania, ofiarnie prezentowanego przez prof. Paulinę Kaczmarczyk: „make art, not war”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Radosław Sztupecki – laureatem I nagrody w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Autoportret, czyli portret własny”


Radosław Sztupecki – laureatem I nagrody w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Autoportret, czyli portret własny” Sukces uczniów Szkół LOGOS, tym razem w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Autoportret, czyli portret własny”. Do Grudziądza napłynęło ponad 800 prac z ponad 100 szkół. I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego: Radosław Sztupecki – I nagroda, Karolina Boruszewska – wyróżnienie. I Prywatne Gimnazjum plastyczne: Malwina Kobuszewska – wyróżnienie. Nagrody i dyplomy odbieramy osobiście w Grudziądzu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 54