PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski 

Dzień otwarty Szkół LOGOS w Płocku


Dzień Otwarty Przybyli gimnazjaliści i rodzice, nawet z dość odległych miejscowości (m.in. Płońsk, Strzelce Kujawskie), zainteresowani laboratoriami, wystawami i atelier Szkół LOGOS. Warsztaty lingwistyczne, fotograficzne, komputerowe programy graficzne, pracownia rzeźby, prasy graficznej, dyplom klasy maturalnej – to prawdziwe przeboje. Jedna z opinii gości: „nie widzieliśmy jeszcze w Płocku liceum, którego uczniowie wyrażaliby się tak entuzjastycznie o swojej szkole”. Wiadomo: „Plastyk – szkoła z kulturą!”, jedno z czterech liceów plastycznych w województwie mazowieckim.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski 

Uroczystość zakończenia nauki absolwentów Szkół LOGOS w Płocku


Zakończenie Roku Uroczystość zakończenia roku szkolnego absolwentów I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego i I Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Marceliny Rościszewskiej w Płocku. Ostatni raz w ławkach, ostatni też szkolny dzwonek. Przemówienia, nagrody, świadectwa, kwiaty. Część artystyczną tradycyjnie zapewniła „plastyczna trójka” klasycznymi już parodiami najwybitniejszych pedagogów.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski 

DYPLOM 2017


Dyplom Dyplom 2017 – obroniony! Egzamin przeprowadziła Państwowa Komisja Egzaminacyjna pod przewodnictwem Małgorzaty Mroczkowskiej, powołana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr. hab. Piotra Glińskiego, Wicepremiera Rządu RP. Praca Kingi Skupień reprezentować będzie I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego na XIII Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych Szkół Plastycznych Makroregionu Północno-Wschodniego „DYPLOM 2017”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Szkoły LOGOS w Słubicach


Słubice Spore zainteresowanie Szkołami LOGOS w Płocku podczas II Targów Edukacyjnych w Publicznym Gimnazjum w Słubicach. Tym razem pod kierunkiem Dyrektor Małgorzaty Mroczkowskiej aktywnie wystąpili uczniowie klasy trzeciej: Aleksandra Kobza oraz Przemysław i Radosław Sztupeccy. Na zdjęciach możemy dostrzec, iż niektórzy gimnazjaliści znaleźli się już oczami wyobraźni w Płockim Ogrodzie Sztuki. Rzecz jasna: „Plastyk – szkoła z kulturą!”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email


PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA JURY
VII REGIONALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ KRAJOBRAZ” w dniu 8 maja 2017 roku


Patronat honorowy – Starosta Powiatu Płockiego Mariusz Bieniek

Organizator – I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego w Płocku

Partner – Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie

Patronat medialny – portal „Kultura Dostępna” Narodowego Centrum Kultury w Warszawie


Z uwagi na wysoki poziom nadesłanych prac organizator konkursu podjął decyzję o przyznaniu nagród w oddzielnych kategoriach rysunku i malarstwa, w konkurencji zarówno szkół podstawowych, jak i gimnazjów. Oznacza to dwukrotnie większą niż w ubiegłorocznej edycji liczbę nagród i laureatów. Jury wyraża słowa uznania uczestnikom konkursu i podziękowania opiekunom artystycznym oraz szkołom biorącym udział w VII Regionalnym Konkursie Plastycznym „Mój Krajobraz”.


Jury VII Regionalnego Konkursu Plastycznego „Mój Krajobraz” postanowiło przyznać następujące nagrody:

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 54