VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

IV International Art Competition "Remember the Gardens"

IV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Pamiętajcie o ogrodach

Polska Jagiellonów

stat4u


PDF Drukuj Email

ZAPISY DO DWÓCH KLAS PIERWSZYCH

I Prywatne Gimnazjum w Płocku ogłasza zapisy do dwóch klas pierwszych: ogólnokształcącej z językiem angielskim i językiem niemieckim oraz artystycznej z rozszerzoną plastyką (rysunek, malarstwo i projektowanie). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą szkołą oraz uzdolnionych plastycznie uczniów.
Już dziś możesz znaleźć swoje dobre miejsce w ciekawej i przyjaznej talentom szkole!
Zapisy telefonicznie lub osobiście w sekretariacie I Prywatnego Gimnazjum w Płocku przy ulicy Sienkiewicza 26, tel/fax 24 364-07-20.

Serdecznie zapraszamy,
mgr Małgorzata Mroczkowska - Dyrektor I Prywatnego Gimnazjum w Płocku

 
Wernisaż wystawy „Zbiór spojrzeń” PDF Drukuj Email

 

W Galerii ESTERA dnia 1 kwietnia 2011 roku o godzinie 17.00 rozpocznie się wernisaż wystawy "Zbiór spojrzeń".  Swoje prace prezentować będą uczniowie klasy trzeciej I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku: Krzysztof Orankiewicz – laureat Grand Prix III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Pamiętajcie o ogrodach” oraz jego nie mniej uzdolnione koleżanki Izabela Franciszkiewicz i Klaudia Zglenicka.

 

Wystawę będzie można oglądać do dnia 15 maja 2011 roku. Wraz z wspierającym młodych płockich artystów Krzysztofem Krajewskim – właścicielem Galerii i Restauracji ESTERA na Starym Rynku 7-9 w Płocku serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej sztuki plastycznej i kulinarnej.

 


 

mgr Małgorzata Mroczkowska – Dyrektor I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku

 

 
« pierwszapoprzednia51525354następnaostatnia »

Strona 54 z 54