PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

 Karolina Boruszewska – laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wisła jaką znam”

Karolina Boruszewska – laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wisła jaką znam” Karolina Boruszewska z klasy trzeciej I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego w Płocku odebrała dyplom i nagrodę Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Wisła jaką znam”. Laureatce towarzyszyli profesorowie i uczniowie "Plastyka", którzy z zainteresowaniem obejrzeli też ekspozycję XL edycji „Satyrykonu”.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

 Trzy niezwykłe wystawy

wystawawd Nadaniu imienia Władysława Drapiewskiego I Prywatnemu Liceum Plastycznemu w Płocku towarzyszyły trzy ekspozycje: nigdy niepublikowane archiwalia artysty malarza, wielkoformatowe reprodukcje polichromii Bazyliki Płockiej oraz linoryty uczniów z motywami katedralnych fresków. Scenariusz ekspozycji – Marek Mroczkowski, współpraca – Karolina Boruszewska, Sandra Pracz-Kudrej i Przemysław Sztupecki z klasy trzeciej.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski 

Studniówka Szkół LOGOS w Hotelu Starzyński

studniowka Niezwykły bal w weneckim stylu. Oto niepublikowane zdjęcia studniówkowe uczniów Szkół LOGOS w Hotelu Starzyński. Beztroscy maturzyści, wzruszeni rodzice. Tradycyjne przemówienia i toasty. Podziękowania i dyplomy dla profesorów w żartobliwej formie – kto zgadnie, o kim mowa: „Szefowa Wszystkich Szefów”, „Pan Feudalny”, „Miss Emergency Service”, „Mister Spokojnej Mowy Dostojnej”, „Róg Obfitości”, „Najpierw Masa, Potem Rzeźba”, „Nie Ma, Że Nie Umiesz. Pisz!”. Szampańska, kulturalna i bezpieczna zabawa do białego rana.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Marek Mroczkowski

Dyrektorzy liceów plastycznych w płockim „Plastyku” – „Plastyk” na Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów Szkół Artystycznych w Płocku

Konferencja „Przyszliśmy, zobaczyliśmy…. i wychodzimy z obrazem wspaniałej szkoły przed oczami”, "Gratulujemy wyboru na patrona szkoły znakomitego artysty, mistrza w zawodzie i patrioty" – to tylko niektóre wpisy w księdze pamiątkowej I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego. Autorami cytatów – dyrektorzy liceów plastycznych Olsztyna, Łodzi, Grudziądza, Mińska Mazowieckiego i Zduńskiej Woli.

Więcej…
 
PDF Drukuj Email

Mateusz Zyznowski – klasa czwarta I Prywatnego Liceum Plastycznego im. Władysława Drapiewskiego

Uroczystość nadania imienia Władysława Drapiewskiego I Prywatnemu Liceum Plastycznemu w Płocku

Nadanie Imienia Nadanie Imienia Dnia 26 stycznia br. odbyła się uroczystość nadania imienia Władysława Drapiewskiego I Prywatnemu Liceum Plastycznemu w Płocku. Z okazji tak wyjątkowego i niecodziennego wydarzenia w życiu szkolnej społeczności goszczono krewnych artysty oraz przedstawicieli miasta i regionu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 54